جزیره زیبای کیش یکی از پر رفت و آمدترین شهرهای ایران است که به دلیل شرایط جذاب آب و هوایی و برخورداری از امکانات و سرگرمی های مهیج در هر فصلی از سال ، پذیرای سیل مسافران از شهرهای ایران است. در ادامه این مقاله با بهترین و جذاب ترین سایت های کیش آشنا می شویم.

یکی از زیباترین مناظر دیدنی هنگام غروب خورشید در کیش ، صحنه خداحافظی یونان در پشت یک کشتی یونانی خراب است. کشتی یونانی که در سال 1996 در سواحل جنوب غربی جزیره لنگر انداخت هنوز پابرجاست و یکی از جاذبه های تفریحی کیش است. این کشتی ساخت بریتانیا است و تلاش می شود پس از لنگر انداختن آن نجات یابد. کار نکرد و در آبهای خلیج فارس و نزدیک سواحل جزیره کیش باقی ماند. روی لینک تور کیش کلیک کنید.

به گزارش سفر باتو ، یکی از مکانهای جذاب کیش پارک آهوان کیش است. این پارک در انتهای خیابان فردوسی در جزیره کیش با مساحت 2 هکتار در سال 2001 واقع شده است. به غیر از آهو ، چندین گونه جانوری دیگر مانند شیر ، روباه ، شغال ، میمون ، آهو و پرندگان نیز در این باغ نگهداری می شوند. پارک ، اما برخلاف سایر حیواناتی که در قفس نگهداری می شوند ، گوزنها آزادانه در این پارک زندگی می کنند. انجام می دهند. کودکان علاوه بر دیدن این حیوانات زیبا می توانند از وسایل بازی در این پارک نیز استفاده کنند.

اسکله کیش یکی از بهترین مکانها برای دیدن کیش است که در لیست 16 جاذبه برتر کیش قرار دارد. این اسکله در ساحل جزیره واقع شده است که دارای یک عرشه چوبی زیبا است و شما را به سمت آبهای نیلگون خلیج فارس هدایت می کند. این مکان یکی از بهترین مکان ها برای پیاده روی و گردش در جزیره کیش است. این مجموعه تفریحی شامل امکانات مختلفی از جمله قایق های ماهیگیری ، قایق های پارویی ، جت اسکی و ... است. این اسکله تفریحی به مراکز تفریحی دیگر مانند بولینگ مریم کیش ، سینما 4D و کلوپ تفریحی دریایی نزدیک است و می توانید به خوبی از این امکانات استفاده کنید. اسکله تفریحی پر از کافه ، رستوران ، مراکز تفریحی و ... است. می توانید در آنجا اوقات خوبی داشته باشید.
CreateReport